خرید سرور مجازی vpsسرور مجازی مناسب برای آن دسته از کاربرانی است که احتیاج به منابع زیادی برای وبسایت های خود دارند و می خواهند به طور کامل سرور خود را مدیریت کنند. در واقع سرور مجازی همانند یک سرور اختصاصی است که منابع به نسبت پایین تری دارد . به این صورت که سرورهای اختصاصی به وسیله نرم افزارهای مجازی ساز به چند سرور کوچک تر تقسیم می گردند و هر کدام از این سرورهای ایجاد شده همانند یک کامپیوتر مستقل عمل میکند ، کامپیوتری که منابع مختص خود را دارد ، سیستم عاملی جداگانه دارد و با یک آیپی اختصاصی و مجزا شناخته می شود. این موضوع باعث می شود تا کاربر با پرداخت هزینه ای نسبتا پایین ، بتواند سروری مجزا برای خود تهیه نماید و به صورت کامل آن را مدیریت نماید.

بر روی سرورهای مجازی میزبان پلاس ، امکان نصب انواع سیستم های عامل از جمله ویندوز سرور ، توزیع های مختلف لینوکس و میکروتیک وجود دارد. پس از نصب سیستم عامل مورد نظر کاربر ، مشخصات اتصال به سرور به وی اعطا میگردد و کاربر قادر خواهد بود ، سرور خود را مطابق نیاز خود و بدون هیچ محدودیتی تنظیم نماید. به علت دسترسی کامل کاربران به تنظیمات سرور ، سرور های مجازی بطور پیش فرض به صورت مدیریت نشده ارائه میگردند و وظیفه مدیریت سرور با خود کاربر است ، هر چند امکان مدیریت سرورهای مجازی به وسیله متخصصان میزبان پلاس با دریافت هزینه امکان پذیر است.

اگر نیاز به یک دانلود سرور مجزا دارید ، یا میزان بازدید سایت های شما خیلی زیاد است ، اگر محدودیت های هاست های اشتراکی پاسخگوی نیازهای شما نیست و یا میخواهید کانفیگ و تنظیمات سرورتان مطابق میل و نیاز شما باشد ، سرور مجازی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

 

میزبان پلاس با بهره گیری از قوی ترین سرورها در بهترین دیتاسنترهای اروپا و آمریکا ، تخصیص منابع حیاتی مثل پردازنده و حافظه رم به صورت کاملا اختصاصی و تضمینی و تضمین آپتایم بالا برای سرورها شرایط ایده آلی را برای کاربران متقاضی سرور مجازی فراهم می کند.

 

  پلن 1 پلن 2 پلن 3 پلن 4
حافظه رم اختصاصی 512 1024 2048 4096
فضای دیسک 50 GB 80 GB 120 GB 150 GB
پهنای باند ماهیانه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
پورت ارتباطی 1 گیگابیت 1 گیگابیت 1 گیگابیت 1 گیگابیت
ip اختصاصی 1 عدد 1 عدد 1 عدد 1 عدد
کرنل اختصاصی بله بله بله بله
منابع اختصاصی بله بله بله بله
نصب و راه اندازی رایگان رایگان رایگان رایگان
هزینه ماهیانه 20000 تومان 30000 تومان 50000 تومان 80000 تومان
سفارش آنلاین

 

سرور مجازي خريد سرور مجازي خريد vps فروش سرور مجازي سرور مجازي ارزان سرور مجازي آمريکا سرور مجازي ايران VPS virtual private server مجازي ساز VMware ESXi مجازي ساز Xen